Orientální Masáže

Masáž je velmi stará léčebná metoda, která vznikla před více než 5000 lety ve starém Egyptě a Číně. Cestovatelský Pension Svět rozšiřuje nabídku svých služeb o úžasné orientální masáže
v netradičních prostorech. Nejenom v Deluxe apartmánu Thajsko ale i v dalších exotických pokojích si můžete dopřát příjemnou masáž od certifikované profesionální masérky Marie Němečkové. Marie provádí tuto činnost již od r.1994, a neustále sbírá nové zkušenosti a rozšiřuje své masérské dovednosti.
Více informací se můžete dozvědět na jejím webu Masáže studio Praha
Nabídku masáží v našem pensionu a ceník si můžete prohlédnout níže, nebo stáhnout ZDE.
Naše osobní masérka je mobilní masérkou a má i své stacionární pracoviště cca 130m z vestibulu metra Muzeum na Praze 2 - Vinohradech, je nutné si vaši masáž objednat do 19:30 pro následující den či další dny na naší recepci.

Ideálni časy pro masáže jsou PO-PA od 8.00 - 10.30 a neomezeně SO a NE.
Objednávky zasílejte na pensionsvet@basta.cz, nebo na tel. 724 236 589
Vybraný druh masáže se může provést v kterémkoliv pokoji, není podmínkou, že hosté musí být ubytováni ve stejnojmenném apartmánu.
Nabídky a ceny masáží platí pouze pro ubytované hosty pensionu. Pro účastníky kongresů, školení, seminářů a workshopů nabízíme rychlou úlevu při masáži Kancelářské uvolnění.
Dopřejte si masáž i v jednom z našich dalších pokojů jako například:

egypt indie mexiko cina
Ceník